Spoštovani starši in učenci!

Učenci in delavci šole se bomo pridružili tradicionalnemu Teku in hoji za upanje, ki ga organizira združenje za boj proti raku Europa Donna.

Tek in hoja za upanje bo v Dolenjskih Toplicah organiziran v torek, 11. 10. 2016,  ob 13.00. Zbor vseh sodelujočih bo med 12.30 in 13.00  pred hotelom Balnea, nato pa se bomo skupaj odpravili po poti Teka za zdravje. Pred šolo se bomo vrnili najkasneje  do 14.00. Prireditev bo v vsakem vremenu, zato naj bodo učenci primerno oblečeni in obuti.

Zaradi udeležbe učencev na teku oz. pohodu bo odhod prvega avtobusa in kombija prestavljen na 13.50 uro.

Na pohod oziroma tek ste seveda povabljeni tudi starši in ostali zainteresirani, če vam dopušča čas in bi želeli na tak način izraziti podporo združenju Europa Donna.