papirV letošnji zbiralni akciji papirja ste se odlično odrezali s prinašanjem in tako zbrali kar 15 ton papirja. Na razredni stopnji je bilo zbranega 9 in na predmetni stopnji 6 ton. Tudi prispevek vrtca Gumbek kaže, da pridno pomagajo pri zbiranju papirja.

Rezultati na ravni šole so pokazali, da so na razredni stopnji največ zbrali učenci 3. a z 2087 kg (130,4 kg papirja na posameznega učenca), sledijo jim učenci 5. b s 1474 kg (86,7 kg papirja na posameznega učenca) in učenci 5. a s 1026 kg (68,4 kg papirja na posameznega učenca). Na predmetni stopnji so se letos najbolj izkazali učenci 7. b s 1402 kg (87,6 kg papirja na posameznega učenca), sledijo jim učenci 9. b s 1412 kg (78,4 kg papirja na posameznega učenca) ter učenci 9. a s 1206 kg (67 kg papirja na posameznega učenca).

Denar, ki so ga s starim papirjem zbrali učenci 3. razreda, 5. razreda in 7. razreda bomo namenili izvedbi šole v naravi. Denar, ki sta ga s starim papirjem zbrala oba deveta razreda, pa jim bo pripomogel k lažji izvedbi njihove valete ob koncu šolskega leta.

Najlepše se zahvaljujem vsem, ki ste pripomogli pri nemoteni izvedbi akcije in dobrim rezultatom, obenem pa vas že sedaj vabim, da pričnete z zbiranjem papirja za naslednjo akcijo, ki bo potekala meseca aprila.