Obveščamo vas o novostih in spremembah pri prijavah za letovanje otrok na Debelem rtiču.

Učenci od 1. do 9. razreda se lahko prijavijo na ZDRAVSTVENO LETOVANJE OTROK NA DEBELEM RTIČU 2018

1. izmena: od 8. 7. do 15. 7. 2018
  2. izmena: od 15. 7. do 22. 7. 2018

KDO SE GA LAHKO UDELEŽI? Otroci, ki imajo v medicinski dokumentaciji zapise o večkratni hospitalizaciji ali so pogosteje bolni in imajo dva ali več zapisov v obdobju od 25. 2. 2017 do 16. 2. 2018.

NOVOST: Predlog za letovanje dobite pri osebnem zdravniku, izpolnjenega sami  odnesete na Območno združenje RK Novo mesto, tam plačate akontacijo in izpolnite ostalo dokumentacijo. Prijave sprejemajo do zapolnitev mest. Za našo šolo/občino je razpisanih samo 9 mest.

Več informacij na spletni strani OZRK Novo mesto – http://novomesto.ozrk.si/nase_aktivnosti/letovanje_otrok_na_debelem_rticu/

Za SOCIALNO LETOVANJE OTROK šola predlaga kandidate. Za našo šolo/občino so razpisana samo 3 mesta.