V soboto smo se odpravili v Ljubljano na radio Prvi, kjer smo se od 9. do 10. ure pogovarjali o Erasmusu, o šoli, informativnih dneh za devetošolce pa tako tudi za osmošolce. Ko smo prišli v stavbo smo počakali gospo Liano in se odpravili v studio. V čakalnici pred studiem, smo se pogovarjali na katere šole bi radi šli, se spoznali se tudi slikali. Na začetku nas je bilo strah ampak, je vse potekalo zelo lepo in bi, če bi bilo še kakšnih priložnosti, šli še enkrat. Zelo lepo so nas sprejeli, učiteljica pa je tudi bila zadovoljna. Ko smo končali snemanje, šli smo v ogled cele stavbe. Ogledali smo si tudi druga dva radia. Ogledali smo si tudi podzemni tunel, ki povezuje radio in televizijo. Bilo je zelo zanimivo. Sami stavbi sta stari, vendar lepo urejeni. Imeli smo se zelo lepo in nam je bilo zelo všeč, da smo imeli priložnost govoriti o lastnem mnenju in izkušnjah na največjem slovenskem radiu.

Erna Omić, 8.a

(Skupno 67.519 obiskov, današnjih obiskov 1)