Spoštovani starši,

vabimo vas na tematski roditeljski sestanek  KAKO SPODBUDITI OTROKA K SAMOSTOJNOSTI?, ki bo v torek, 14. 2. 2017, ob 17.00 v šolski jedilnici.

Starši si želimo, da bi bili naši otroci zadovoljni posamezniki, ki bi znali:

• misliti s svojo glavo,
  • konstruktivno reševati težave,
  • poskrbeti za svoje telo in počutje ter
  • se postaviti zase, ko je to potrebno.

Kako jim lahko pri tem pomagamo? Da ohranimo svoje starševstvo in povezanost, hkrati pa ne popuščamo in smo dosledni pri zahtevanih mejah in pravilih, da nam zaupajo in nas spoštujejo, saj bodo le tako lahko zaupali sebi in se spoštovali. Da jih usmerjamo v gibanje in aktivnosti, ki krepijo stik s telesom in dobrim počutjem.

Da smo starši, ki pošiljamo v svet otroke pripravljene na življenje.Z nami bosta o gibalnem in čustvenem razvoju otrok govorili Tadeja Bečaj Žnidaršič in dr. Petja Kovačevič, ki v Novem mestu vodita Igrivi svet, zavod za gibalni razvoj in nežen stik.

Govorilne ure za zainteresirane starše bodo le po predhodnem individualnem dogovoru z učitelji.

Vabljeni.