V petek, 8. 3. 2019, bomo za učence od 6. do 9. razreda organizirali zimski športni dan, ki bo potekal na Krvavcu.

Na Krvavec bomo odšli ob 7.00 in se vrnili pred šolo predvidoma ob 17.00. Učenci naj imajo svojo ustrezno smučarsko opremo (obvezna čelada) oz. primerna (topla) oblačila. V nahrbtniku naj imajo tople napitke, dodatno malico in obleko za preobleči. S seboj bomo vzeli šolsko malico, kosilo bomo za ta dan odpovedali.

Učenci, ki ne bodo smučali, bodo imeli voden aktivni dan na snegu. S seboj naj imajo primerna (topla) oblačila. Njihov avtobus se bo vrnil pred šolo predvidoma ob 16.00.

Stroške avtobusnega prevoza in smučarske karte oz. vodenih aktivnosti za »nesmučarje« (skupaj cca. 20 €) boste plačali po položnici.