V četrtek, 15. 6.  2017, bodo imeli učenci 1. a in 1. b naravoslovni dan.  V Pleterju pri Šentjerneju si bodo ogledali muzej na prostem. Učenci bodo spoznavali življenje nekoč in sodelovali v različnih delavnicah (oblikovanje gline, peka kruha v krušni peči, glasbena delavnica,…).

Tega dne naj pridejo vaši otroci  v šolo oblečeni in obuti vremenu primerno. S seboj naj imajo nahrbtnik, v njem pa malico in pijačo. Tega dne učenci ne bodo imeli kosila, šolsko malico pa bomo vzeli s seboj. Prijavo in odjavo prehrane bomo za vse učence tega dne uredili v šoli.

Iz šole bodo odšli ob 8.40, vrnili se bodo okoli 14.30. Učenci bodo po prihodu šli v razred in vas počakali.

Vstopnina in avtobusni prevoz (okoli 9€) bosta obračunana pri naslednji položnici.