Za učence od  6. do 9. razreda bomo v ponedeljek, 12. 2. 2018, organizirali zimski športni dan, ki bo potekal na Gačah.

Odhod izpred šole bo 8.20 in prihod pred šolo pa predvidoma ob 14.30. Učenci naj imajo svojo ustrezno smučarsko opremo (obvezna čelada) oz. primerna (topla) oblačila. V nahrbtniku naj imajo tople napitke, dodatno malico in obleko za preobleč. S seboj bomo vzeli šolsko malico, kosilo bomo za ta dan odpovedali.

Učenci, ki ne bodo smučali, bodo imeli voden aktivni dan na snegu. Učenci bodo razdeljeni v dve skupini. Ena skupina bo odšla na pohod, druga pa na tek na smučeh. Skupini se bosta kasneje zamenjali. Učenci naj bodo primerno oblečeni (smučarska obleka, rokavice, kapa), tekaško opremo bodo dobili v šoli, lahko pa uporabljajo tudi svojo. V nahrbtniku naj imajo tople napitke, dodatno malico in obleko za preobleč.

Stroške avtobusnega prevoza boste plačali po položnici (5 €). Smučarsko vozovnico za smučarje, bo krila občina Dolenjske Toplice.

UČENCI IMAJO PREDURE POUK PO URNIKU, OSTALE URE PA ZARADI ŠPORTNEGA DNE ODPADEJO.

V primeru slabega vremena bo potekal pouk po urniku.