Vsi2Zaposleni na OŠ Dolenjske Toplice in v Vrtcu Gumbek smo uspešno zaključili izdelavo blazinic za dobrodelni projekt Blazinica tolažbe. Izdelali smo 52 blazinic. V skladu z vizijo šole, vizijo vrtca in eko šole smo bili ekološki. Uporabili smo podarjene ostanke blaga in polnila. V vsako blazinico je vloženih nekaj ur ročnega dela in pozitivnih misli namenjenim otrokom, ki jih ob nesrečnih trenutkih zelo potrebujejo. Blazinice so pripravljene na svoje poslanstvo, tolažbo otrok. Blazinice tolažbe smo predali policiji in policistki Stanislavi Zupanc, ki je začela dobrodelni projekt. Naša velika želja je, da bi čim manj otok doživelo nesrečne trenutke, ko potrebujejo tolažbo.

Ponosni smo, da smo uspeli ob vseh vsakodnevnih obveznostih, poiskati čas, voljo in energijo za ta dobrodelni projekt. Naredili smo nekaj dobrega za otroke in zase. S sodelovanjem v projektu smo darovali otrokom, pohvalili delo policijie in krepili pozitivno klimo našega kolektiva.

Jožica Erjavec