Z minibusom smo se odpeljali iz Dolenjskih Toplic. Pot je potekala mirno in brez prekinitev. Peljali smo se do Ljubljanskega letališča Janeza Pučnika. Na letališču smo čakali kar nekaj časa, saj smo bili zgodnji. Preden smo oddali prtljago, smo morali pospraviti vso hrano in pijačo zaradi varnostnih razlogov. Leteli smo s Polish Airlines, ki se mi je zdela zelo dobra letalska družba, saj so nam ponujali hrano in pijačo, sedeži pa so bili zelo mehki. Ko smo prispeli, nas je sprejel brat poljske učiteljice, ki nas je pospremil do avtobusa, s katerim smo se odpeljali do gostujoče šole v Leczni. Vožnja je trajala kar dolgo, približno tri ure. Opolnoči smo prispeli pred gostujočo šolo, i so nas sprejeli gostujoči starši in učenci.

Gal Dular, 8. a