Bliža se dan, ko bodo učenci 5. razreda koristili brezplačni eno-dnevni tečaj smučanja na Krvavcu. Kot so Vas Vaši otroci, verjetno, že obvestili, so organizatorji, zaradi velikega zanimanja, bili primorani smučarski dan razdeliti na tri dni. Našo šolo so postavili na sredo, 21. 1. 2015. Odhod avtobusa bo ta dan ob 6.45 izpred šole, predviden povratek pa je ob 16.30. Smučanja se bodo učili od 9.00 do 14.30. Učitelji smučanja bodo iz ASK Triglav in učitelji športa iz naše šole.

Otroci morajo imeti vso smučarsko opremo (smuči – si lahko sposodijo v šoli, smučarske čevlje, palice, čelado, smučarska očala, rokavice, smučarsko obleko). Ta dan bodo učenci dobili šolsko malico, kosilo bo odjavil učitelj. S seboj naj imajo še dodatno malico ali nekaj denarja (cca. 5 eur) za topel čaj in malico.