Pred nami so prve tekme ŠKL Med dvema ognjema.

Tekmovali in navijali za zmage bomo v soboto, 24. januarja 2015, od 9.00 do predvidoma 11.30 ure v športni dvorani OŠ Sava Kladnika v Sevnici.

Tekmovalci se bomo izpred šole z avtobusom odpeljali ob 6.45 uri, iz Sevnice pa se bomo vračali po končanem programu in bomo v Dolenjskih Toplicah predvidoma ob 13.00 uri.

(Kosilo za tekmovalce pripravi organizator. S seboj morajo imeti malico (obvezno sendvič, sadje (ne čipsa) in pijačo.)

Otroke ob vrnitvi pričakate na šolskem avtobusnem postajališču.

Na ogled prireditve ste seveda vabljeni tudi starši.

Spored sobotnega športno-zabavnega programa se začne z otvoritvijo ob 9.00 uri. Nato sledijo tekme po sistemu izločanja do finala. Na koncu pa je slovesni zaključek.

Vsi tekmovalci, ne pozabite NA PIJAČO, na športno opremo (majico, kratke hlače ter športno obutev za dvorano).

Športni pozdrav!