V ponedeljek, 10. 9. 2012, bomo z učenci 8-ih in 9-ih razredov izvedli športni dan – pohod. Podali se bomo na najvišji vrh Gorjancev, tj. Trdinov Vrh. Glede na sposobnosti bodo učenci razdeljeni v dve skupini. Lažja tura bo potekala s Krvavega Kamna do Trdinovega Vrha in nazaj mimo Miklavža, težja pa iz Gabrja do Trdinovga Vrha, sledi spust po Laški poti v Cerov Log.
Odhod izpred šole bo ob 7.30, povratek pa predvidoma ob 15.00.
Učenci naj bodo primerno oblečeni (pohodni čevlji ali superge z močno narebrenim podplatom, pohodne hlače, lahko trenirko, vetrovka). V pomoč jim bodo tudi pohodne palice. V nahrbtnik sodi še rezervna majica, pijača in malica.
S seboj bomo vzeli šolsko malico, kosilo bomo za ta dan odpovedali. Stroške avtobusnega prevoza boste poravnali preko položnice.