Kope, 15. – 19. 2. 2016

Seznam potrebne opreme za zimsko šolo v naravi:

1. Osebni dokumenti: potrjena kartica zdravstvenega zavarovanja.
  1. Oprema in oblačila za delo na snegu: smuči, smučarske palice, smučarski čevlji, čelada, toplo spodnje perilo, hlačne nogavice, tople dokolenke, puli ali srajca, pulover, smučarski kombinezon ali smučarske hlače in bunda, tople, nepremočljive (smučarske) rokavice, smučarska očala, sončna očala, topla smučarska kapa. Smuči in čelado si lahko izposodite v šoli.
  1. Dodatna oblačila in obutev: spodnje perilo, nogavice, pižama, trenirka, rezervne dolge hlače, srajce, majice, debelejši pulover, smučarski komplet, kapa, rokavice, sobni copati, močnejši čevlji za pohode, gamaše.
  1. Pribor za osebno higieno in zaščito: zobna ščetka, zobna pasta, milo, glavnik, zaščitno mazilo za ustnice, zaščitna krema za obraz, papirnati robčki, osebna zdravila, platnena vreča za umazano perilo.
  1. Za bivanje in drugo delo: plastenka 0,5 l ali čutara, ročna ali čelna svetilka, dežnik, pisalni in risalni pribor, manjši nahrbtnik za pohode, družabne igre, denar (največ 15 €). Posteljnino in brisače ni potrebno prinesti s seboj!