Vabimo vas na prireditev ob otvoritvi prenovljenega Športnega parka pri Osnovni šoli Dolenjske Toplice, ki bo potekala na športnih površinah v okolici šole

v soboto, 8. oktobra 2016, med 9. in 13. uro.

Program:

8.20   Prihod učencev v šolo
9.00 – 9.20   Kratek program in otvoritev Športnega parka
9.20 – 12.30   Športne aktivnosti
    1. triada – MINI OLIMPIADA
    2. triada – ATLETSKI MNOGOBOJ
    3. triada – TURNIR EKIP
    Aktivnosti v organizaciji društev in zunanjih izvajalcev
12.30   Zaključek aktivnosti

Odhod avtobusov

Vljudno vabimo vse učence, starše, občane in občanke, da se nam pridružijo ter se udeležijo številnih športnih aktivnosti, petanke, meritev dejavnikov tveganja, hoje na dva kilometra, nordijske hoje, se seznanijo s preventivnimi programi ter si ogledajo predstavitve dejavnosti na stojnicah v organizaciji domačih športnih društev, Term Dolenjske Toplice, RIC-a Novo mesto, Zdravstvenega doma Novo mesto, Nacionalnega inštituta za javno zdravje OE Novo mesto, Policijske postaje Dolenjske Toplice, Društva upokojencev Dolenjske Toplice, Hokejskega kluba Dolenjske Toplice in Olimpijskega komiteja.

Učenci bodo imeli šolsko malico, ne bo pa kosila, jutranjega varstva ter podaljšanega bivanja.

V primeru slabega vremena bo prireditev prestavljena na drug termin.

Prevozi v soboto, 8. 10. 2016, v šolo:

1. relacija ob 7.50: Straža – Polje – Gaberje (zavije desno skozi Sotesko, ustavi pri hišni številki 8 in na križišču pri kapelici) – Soteska (na običajnem mestu) – Loška vas – Podhosta (ustavi pri hišni številki Podhosta 21a in nato še pri spomeniku) – šola
  2. relacija ob 7.50: Občice – Kočevske Poljane (skozi vas) – odcep za Grič – Podturn – Obrh – Suhor – šola
  3. relacija ob 7.50: Uršna sela – Dobindol – Gorenje Sušice – Dolenje Sušice – šola
  4. relacija ob 7.50 (mini bus): Selišče – Bušinec – Cerovec – šola
  5. relacija (šolski kombi) 7.50: Občice – šola

Iz šole bodo vsi avtobusi na istih relacijah kot zjutraj odpeljali ob 13. uri.

Vabilo