V drugem tednu oktobra smo zaključili z zbiralno akcijo papirja. Akcijo ocenjujemo kot zelo uspešno, saj smo zbrali okoli 18.400 kg papirja. Nekaj statističnih podatkov.  V akcijo so se poleg učencev letos aktivno vključili starši vrtca in prispevali okoli 1.400 kg papirja. Učenci razredne stopnje so prispevali okoli 9.000 kg papirja, učenci predmetne stopnje pa okoli 8.000 kg papirja. Glede na razred na predmetni stopnji  je  največ papirja zbral 9.b razred, na razredni stopnji pa 5.a razred.Zahvaljujemo se vsem, ki ste nam papir pripeljali in pripomogli k večji količini zbranega papirja, še  posebno se zahvaljujemo tistim občanom, ki ste prispevali papir, čeprav v šoli nimate več svojih otrok ali vnukov.Naslednjo zbiralno akcijo papirja bomo imeli  aprila prihodnje leto. Mislite na nas.

Mojca Kranjc in Petra Kutnar -Šolska skupnost