Spoštovani starši!

OSNOVNA ŠOLA DOLENJSKE TOPLICE je dodana v register izdajateljev E-računov. Svojim strankam omogočamo prejem računov v elektronski obliki. Račun za naše storitve vam lahko pošiljamo v vašo spletno banko, kjer plačilo le potrdite, ni potrebno prepisovanje iz UPN nalogov oz. računov, hkrati pa še prihranite pri bančni proviziji.

Če želite prejemati e-račun v spletno banko, vas vljudno prosimo, da izpolnite obrazec “Izjava za prejemanje e-računa” ter nam ga dostavite v računovododstvo šole po pošti, osebno ali skeniranega po mail-u na naslov suzana.colic@guest.arnes.si.

Za prejemanje e-računa v spletno banko se nanj naročite v svoji spletni banki v razdelku e-računi. V obrazcu spletne banke v polje –  Id referenčna številka – vpišite sklic iz UPN naloga (13-mestna številka) ali računa, kjer piše sklicevanje na številko.

Prednosti za prejemnike e-računov:
·     prejem računa v elektronsko banko,
·     enostavno in hitro plačevanje,
·     nižji stroški plačevanja,
·     pregled vseh čakajočih in že plačanih računov na enem mestu,
·     prejem računa v PDF in XML obliki (PDF priponko lahko shranite v svoj arhiv, si ga natisnete ali samo ogledate).