Spoštovani starši.

Tudi v tem letu pripravljamo Novoletno prireditev, s katero se bomo predstavili 7. in 8. decembra v KKC Dolenjske Toplice. Na njej bo sodelovali učenci razredne in predmetne stopnje. Podrobne informacije o dnevih nastopa boste prejeli kasneje. Tokrat vas obveščamo o terminih skupnih  vaj za prireditev, ki si bodo sledile po naslednjem razporedu:

•  v ponedeljek, 28. 11. 2016, bodo vaje potekale od 13. do 14.30 v šolski telovadnici,
  • v torek, 29. 11. 2016, bodo vaje prav tako  potekale od 13. do 14.30 v šolski telovadnici,
  • v petek, 2. 12. 2016, bodo vaje potekale od 13. do 14.30 v KKC Dolenjske Toplice,
  •  v ponedeljek, 5. 12. 2016, bodo vaje potekale od 13. do 14.30 prav tako v KKC Dolenjske Toplice.

Vaje so za vse nastopajoče učence obvezne. Na njih morajo sodelovati od začetka do konca. Po končanih vajah jih mentorji pripeljemo v PB ali varstvo vozačev oz. pred šolo, pravočasno za odhod drugega avtobusa.

Učenci, ki niso prisotni v varstvu in sicer odhajajo domov sami, bodo tudi te dneve po vajah lahko odšli samostojno domov. Vse spremembe morajo biti predhodno pisno dogovorjene z mentorjem nastopajoče točke ali vodjo prednovoletne prireditve.