Obveščamo vas, da bomo za osmošolce v dogovoru s CŠOD 28. februarja 2017 izvedli kulturni dan Po Prešernovih stopinjah.

V Ljubljani si bodo ogledali  nekatere znamenitosti, povezane z našim velikim pesnikom. Ker bo hoje precej, naj bodo učenci primerno obuti in oblečeni.

Po ogledu se bodo odpeljali v Kranj, kjer je Prešeren živel zadnji dve leti svojega življenja. Od tu pa še v Vrbo, kjer si bomo ogledali njegovo rojstno hišo in še nekaj kulturnih obeležij.

S seboj bodo vzeli šolsko malico, kosila bomo za ta dan  odjavili. Učenci bodo morali s seboj vzeti še trdo podlago, pisalo in po želji še dodatno malico, kajti prostega časa med ogledi ne bo.

Avtobus bo izpred šole odpeljal 7.30, vrnili pa se bodo približno ob 15.30.

Stroške prevoza in vstopnine ter prispevek za CŠOD boste poravnali po položnici.