Spoštovani starši!

V preteklem šolskem letu smo v okviru načrtovanja vzgojnega delovanja šole izvedli anketo o vrednotah pri učencih ter učiteljih. Anketo smo ponudili tudi staršem, vendar smo dobili samo nekaj odgovorov. Zato vas ponovno prosimo za sodelovanje v spletni anketi Vrednote, kjer vas sprašujemo o za vas pomembnih življenjskih vrednotah. Učenci in učitelji smo anketo že rešili, radi pa bi pridobili tudi vaš pogled. Pridobljeni rezultati nam bodo pomagali pri posodobitvi Vzgojnega načrta šole. Anketa je anonimna in je objavljena na spletni strani šole od petka, 10. 3. 2017 do srede, 15. 3. 2017. V primeru, da imate težave pri dostopanju do spletne strani šole doma, lahko anketo izpolnite v računalniški učilnici šole v času govorilnih ur v torek, 14. 3. 2017.

Anketo ima na desni strani menijev ali na povezavi https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeT6sdGdRdIa0fjOOWg-GOauwNJDnsIpARBd6_-Id2YI6HsMw/viewform.

Hvala za sodelovanje