Učenci 8. in 9. razreda bodo imeli v petek, 19. 5. 2017  tehniški dan, ki bo potekal na Srednji gozdarski in lesarski šoli v Postojni. Osmošolci se bodo seznanili z vsebinami gozdarstva (v parku SGLŠ spoznajo življenje drevesa in človeka, človekov odnos do narave in sočloveka, nato se seznanijo z delom v gozdu in poklici v gozdarstvu).

Devetošolci pa bodo z energetiko (spoznajo obnovljive vire energije in njihovo praktično uporabo, les kot obnovljiv vir energije, ustvarjajo kritičen pogled na proizvodnjo in uporabo energije v preteklosti, sedanjosti in prihodnosti).

Za svoje delo potrebujejo pisalo, podlogo za pisanje, obutev za hojo po parku in oblačila primerna vremenu.

Odhod avtobusa bo ob 6.30 izpred šole. V šolo se bodo učenci vrnili  do odhoda drugega avtobusa.

Učenci bodo imeli s seboj šolsko malico. Za ta dan bo odpovedano kosilo.

Predviden strošek celotnega dneva dejavnosti bo 11 eurov