V torek, 10. 10. 2017, bodo imeli učenci 8-ih in 9-ih razredov športni dan – pohod. Odšli bomo na Gorjance (Trdinov vrh). Glede na sposobnosti bodo učenci razdeljeni v dve skupini. Lažja tura bo potekala: Krvavi Kamen – Trdinov vrh – Miklavž – koča pri Gospodični – Gaberje. Težja tura: Gabrje – Trdinov vrh – Miklavž – koča pri Gospodični – Gaberje.

Odhod izpred šole bo ob 7.30. Predviden povratek je ob 14.40. Učenci naj bodo primerno oblečeni (pohodni čevlji ali superge z močno narebrenim podplatom, pohodne hlače, lahko trenirko, kratko majico, majico z dolgimi rokavi, vetrovka …). V pomoč jim bodo tudi pohodne palice. V nahrbtnik sodijo še rezervna oblačila (spodnja majica ali kratka majica), pijača in malica. S seboj bodo vzeli šolsko malico, kosilo bo za ta dan odpovedano. Stroške avtobusnega prevoza (predvidoma 3,5 €) boste poravnali preko položnice.

V primeru slabega vremena se športni dan predstavi. Pouk bo potekal po urniku.