V petek, 13. 10. 2017, bomo z učenci 6-ih razredov izvedli športni dan – pohod. Odšli bomo na Mirno Goro. Odhod izpred šole bo ob 8.30. Predviden povratek je ob 14.40. Učenci naj bodo primerno oblečeni (pohodni čevlji ali superge z močno narebrenim podplatom, pohodne hlače, lahko trenirko, kratko majico, majica z dolgimi rokavi, vetrovka …). V pomoč jim bodo tudi pohodne palice. V nahrbtnik sodijo še rezervna oblačila (spodnja majica ali kratka majica), pijača in malica. V šoli bomo pojedli šolsko malico. Učenci naj imajo seboj še malico iz nahrbtnika, ki jo bodo pojedli pri domu na Mirni gori. Kosilo bomo za ta dan odpovedali. Stroške avtobusnega prevoza (predvidoma 4,5€)  boste poravnali preko položnice.

V primeru slabega vremena se športni dan predstavi. Pouk bo potekal po urniku.