COMENIUS sreda 2014Zbrali smo se v šoli ob 8:00. Nato smo se razdelili v štiri skupine, in sicer je ena delavnica delala lesene figure, tam je šla učiteljica Antonija, druga je bila likovna delavnica. Valentina U., Anja K. in učiteljica Maja so šle na kuharsko delavnico, kjer so pekle pecivo. Jaz, Valentina B, Anja Š. in učitelj Dejan pa smo šli v milno manufakturo, kjer smo naredili svoje milo. Po končanih delavnicah smo se vrnili v skupni prostor v šoli, kjer smo imeli kosilo, nato pa smo zamenjali delavnice. Vsi skupaj smo šli na delavnico, kjer smo izdelali lesene figure. Ob približno 17:00 smo se odpravili proti restavraciji, kjer smo imeli večerjo. Bilo je zelo dobro in zanimivo, ob 19:30 pa so po nas prišli gostitelji.

Špela Sintič, 8. b