BLAZINICA TOLAŽBEZaposleni na OŠ Dolenjske Toplice in v Vrtcu Gumbek smo se v torek, 22.4.2014, v popoldanskem času zbrali na delavnici šivanja Blazinic tolažbe. S to aktivnostjo smo podprli dobrodelni projekt Blazinica tolažbe, ki ga je začela policistka s Policijske postaje Dolenjske Toplice in je namenjen otrokom v različnih stresnih situacijah, ki jih policija sreča pri svojem delu. Blazinico tolažbe podarijo otroku, z njo mu preusmerijo pozornost, ga potolažijo.
Ta projekt je pohvalen, dober za otroke in v Sloveniji dobro sprejet. V naši ustanovi ga podpiramo, ker delamo za otroke, smo odzivni, znamo pohvaliti dobro, pomagati s svojimi močmi in sodelovati z okoljem okoli nas.
Na delavnici nas je obiskala policistka Stanislava Zupanc, ki je začela s projektom. Izdelane blazinice bomo predali policiji kot prispevek OŠ Dolenjske Toplice in Vrtca Gumbek za dobrodelni projekt Blazinica tolažbe.

Jožica Erjavec

.