To je opis šolskega leta 2020/2021, v času korone, ki nam jo je zelo zagodla.

Zaradi korone smo imeli letos res čudno šolsko leto. Najprej smo sicer bili v šoli, kmalu zatem pa smo pričeli s šolo na daljavo.. Šolo smo izvajali preko računalniškega programa ZOOMA. Pouk na daljavo je trajal do februarja, nato pa smo se le vrnili v šolo.

V šoli imamo maske in si razkužujemo roke.  Zaradi dela na daljavo imamo veliko manj ocen (eno ocenjevalno obdobje). Zaradi dela na daljavo smo se tudi veliko manj naučili. V času šole na daljavo sem si krajšal čas z Rubikovimi kockami. V času korone je bil na daljavo tudi verouk, maša pa je bila po televiziji.  V času korone so bile zaprte tudi meje med državami, včasih pa tudi med občinami.  Sedaj je pouk v šoli, kjer se naučimo veliko več kot na daljavo.

To je bil opis šolskega leta 2020/2021.

Kristjan Kastelic 6. b