DAN ODPRTIH VRAT
V soboto. 19. maja 2012, smo imeli Dan odprti vrat šole. Prvo uro smo imeli pouk po prilagojenem urniku, da smo se tako lažje zaključili projekt Branje in pisanje, ki je tudi potekal na naši šoli. Vsi smo imeli to uro namenjeno branju. Naslednje ure so bile športno obarvane. Različne športne aktivnosti so potekale na posameznih postajah. S svojimi otroki je v šolo prišlo na razredni stopnji kar nekaj povabljenih staršev. Nekateri so pomagali pri pripravljanju športnih rekvizitov in ostalih dejavnostih. Pri izvajanju nekaterih športnih aktivnosti so nam pomagali tudi zunanji izvajalci. Vsem, ki smo jih povabili in so prišli, se iskreno zahvaljujemo. Na koncu dopoldneva smo imeli na igrišču zaključek, ki je bil tudi plesno obarvan. Predstavitev učiteljev športne vzgoje, različnih športov in prispevke učencev smo zbrali v posebni izdaji glasila Rog.
Greta Košmrl