EVROPA DONNAUčenci podaljšanega bivanja, učenci 9. a razreda, članice Unicefovega krožka in delavci šole smo se v četrtek, 10. 10. 2013, pridružili Teku in hoji za upanje, ki ga je v Dolenjskih Toplicah organiziralo združenje za boj proti raku dojk Europa Donna.
Čeprav je bila vremenska napoved bolj kisla, smo z dobro voljo, pozitivno energijo in sodelovanjem pretekli ali prehodili zastavljeno pot.

Veseli in ponosni smo, da smo bili del humanitarnega pohoda in teka. Naučili smo se, da je dobrodelnost pomembna človeška vrlina in da lahko vsak od nas na svoj način prispeva svoj delček.

Zahvaljujemo se združenju Europa Donna za povabilo in za zbrana sredstva, ki jih je združenje že drugo leto doniralo v šolski sklad OŠ Dolenjske Toplice.

Helena Arzenšek Krajačič, svetovalna delavka