MEDENJAKIČlanice Unicefovega krožka smo se tudi letos odločile obeležiti Svetovni dan hrane in Svetovni dan revščine. V ta namen smo s pomočjo kuharic spekle in okrasile medenjake dobre volje ter jih nato 16. in 17. oktobra prodajale v šoli. V teh dveh dneh smo jih na Unicefovi sladki stojnici prodale preko 400 in s tem zaslužile več kot 200 €. Zbran denar bo namenjen otrokom naše šole iz socialno šibkejših družin. Vse članice smo med delom zelo uživale, zato zagotavljamo, da bomo akcijo ponovile še kdaj. Utrinke izdelave ter prodaje si lahko ogledate na spletni strani šole.

Nika Struna, 8.a