Spoštovani starši!
Imate doma igrače, ki vašemu otroku niso več zanimive ali jih je že »prerasel« in bi jo radi podarili?
V našemu vrtcu pripravljamo dogodek PRINESI, MENJAJ ALI VZEMI IGRAČO.

Dejavnost bo za otroke s starši potekala v tednu otroka in sicer v sredo, 9.10.2013, v jedilnici šole, od 16.30 do 18.30 ure, kjer se bodo otroci lahko igrali in menjali igrače.

Podarjene igrače, knjige, sestavljanke, naj bodo čiste, cele, lepo ohranjene, delujoče; predvsem takšne, kakršne bi si želeli imeti tudi sami. Namen darovanja je, da z igračo, ki je vaš otrok ne potrebuje, morda osrečite nekoga drugega. Če v današnjem času ne morete kupiti igrače vašemu otroku, vseeno pridite, morda boste med igračami našli takšno, ki je bo vaš otrok vesel. Igrače, ki bodo ostale, bomo razdelili po skupinah našega vrtca.

Pridite, veseli bomo vašega obiska.
Vrtec GUMBEK