Pozdravljeni,

v novem šolskem letu vas vabimo, da se nam spet pridružite na naši spletni strani www.naloge.si, kjer lahko otroci brezplačno rešujejo naloge iz matematike.
Na spletni strani smo dodali še nekaj novih nalog, tako da je sedaj možno vaditi snov iz matematike od 4. do 9. razreda OŠ. Pripravljena poglavja si lahko ogledate tukaj.
Še enkrat hvala vsem, ki ste že v prejšnjem šolskem letu uporabljali našo spletno stran in vsem, ki ste obvestili otroke in starše o spletni strani,
saj smo s tem dobili pozitivne odzive, da smo na pravi poti z delom.Naloge iz matematike

Reševanje nalog je brezplačno. Možno je reševanje brez prijave in reševanje s prijavo (registrirani uporabniki). V primeru prijave je omogočeno,
da učenci vsakič vidijo, kaj so že rešili pravilno ali nepravilno in kaj še niso reševali.
Če imate kakšne pripombe ali se vam zdi, da bi bilo smiselno kaj spremeniti, nam pišite na webstoritve@gmail.com.
Še enkrat hvala za sodelovanje in lep pozdrav,
mag. Nataša Sajovec Molnar