V petek, 25. 4. 2014, bodo učenci 9. a razreda odšli na naravoslovni dan na Koroško. Odhod izpred šole bo ob 6.30, prihod v Dolenjske Toplice pa predvidoma ob 20.00. Preko Ljubelja bodo vstopili v Avstrijo, kjer si bodo ogledali:
  • Cerkev Gospe svete
  • Knežji kamen
  • Minimundus
  • Planetarij
  • Prispevek za CŠOD
  • Vrbsko jezero in kraj Otok

Cena vstopnin je 13,5 €. Denar za vstopnine naj učenci prinesejo v torek razrednemu blagajniku. Stroški avtobusnega prevoza bodo na položnici. Okvirna cena prevoza je 25,00 € na učenca. Plača se na položnici.
Za potovanje po Avstriji učenci potrebujejo potni list ali osebno izkaznico ter kartico evropskega zdravstvenega zavarovanja. Učenci naj bodo primerno oblečeni in obuti. S seboj naj imajo beležko, svinčnik, delovne liste, podlago za pisanje, svojo malico, seveda pa bomo imeli tudi šolsko malico.