Spoštovani starši,

kot ste seznanjeni, bo od ponedeljka, 16. 3. 2020, dalje Osnovna šola Dolenjske Toplice zaprta, iz razloga zajezitve širitve koronavirusa.

Za upravičence, ki so določeni z državnim in občinskim načrtom Civilne zaščite, bo organizirano varstvo otrok od 1. do 5. razreda v skladu z navodili MIZŠ.

Da bomo izredno dežurstvo pod posebnimi pogoji lahko organizirali, vas prosimo, da vložite zahtevo za varstvo vašega otroka na e-naslov obcina@dolenjske-toplice.sido nedelje, 15. 3. 2020, do 10.00. Zahtevi obvezno priložite potrdilo/izjavo vašega delodajalca o delovnem statusu. O upravičenosti do varstva vašega otroka boste obveščeni najkasneje do 19.00 istega dne.

V šoli bomo uvedli poostreno higieno ter poseben protokol prihoda in odhoda otrok ter odraslih. Prosimo, da upoštevate naša navodila in pravila, v okviru katerih bomo delovali v kriznih razmerah.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo sproti obveščali preko spletne strani šole.

HVALA ZA RAZUMEVANJE, SREČNO IN VSE DOBRO!

Andreja Koščak, prof.