V sredo, 20 novembra 2013, bomo obeležili prvo obletnico Rastoče knjige Dolenjske Toplice. Že zjutraj ob 8.15 bomo imeli v telovadnici prvo prireditev za vse učence in učitelje ter ostale zaposlene. Idejni oče Rastoče knjige dr. Janez Gabrijelčič in ravnateljica šole gospa Irena Šmid Hudoklin bosta odgovorila na nekaj vprašanj na temo Kaj je Rastoča knjiga.  Z učenci dodatnega pouka slovenščine 8. in 9. razreda bomo v šolski knjižnici madaljevali z okroglo mizo na temo Rastoče knjige. Na vprašanja učencev bo odgovarjal dr. Janez Gabrijelčič. Osrednja slovesnost pa bo istega dne zvečer ob 18.00 v veliki dvorani Kulturno-kongresnega centra Dolenjske Toplice, kjer bo slavnostni govornik dr. Zoran Božič, predsednik komisije Državnega sveta Republike Slovenije za kulturo, znanost, šolstvo in šport.

Vljudno Vabljeni!