PRVI ŠPORTNI DANV četrtek, 18. 9. 2014, smo imeli športni dan. Ko smo prišli v šolo, smo imeli eno uro pouka gospodinjstva. Ko je bilo konec gospodinjstva, smo vzeli čelade in šli po kolesa, odšli smo na igrišče. Na igrišču smo preučevali kolo, nato smo se vozili v krogu v koloni. Potem smo šli s kolesi po pesku v dolino, kjer smo si dajali petke. Kasneje smo imeli malico. Med malico je učitelj dal eno oviro. Medtem, ko smo peljali skozi oviro, je učitelj sproti dajal ovire, na koncu smo imeli pravi poligon. Ko nam je ostala še ena šolska ura, je učitelj rekel, da moramo na start. Učitelj je rekel, da se moramo s sošolci postaviti po abecedi. Dolgo časa ni nihče zvozil proge. Na koncu smo progo zvozili jaz, Veronika in Patricija. Ko je bilo konec ure, smo se s sošolci zelo veselili. Potem so šli v podaljšano bivanje ali na avtobus.

Tim Berce, 5. b