Bliža se akcija Šolar na smuči, ki se jo bomo udeležili v četrtek, 19. 1. 2017, na SC Cerkno. Odhod avtobusa izpred šole bo ob 6.00. S seboj bomo vzeli šolsko malico, za ta dan bomo šolsko kosilo odpovedali. Organizatorji nam na smučišču ponujajo kosilo (topel obrok in čaj) za 3,8 eur. Kdor se bo prijavil, bo znesek poravnal po položnici skupaj s prevozom. Ostali si naj prinesejo dodatno malico v nahrbtniku. Program na smučišču bo potekal do 15.00. Sledi povratek proti domu, predvidoma ob 17.30 bomo pred šolo.

Še enkrat Vas pozivam, da priskrbite Vašemu otroku potrebno smučarsko opremo. V kolikor imate še kakšne težave z zagotovitvijo opreme, mi naj učenci to povedo še ta teden. Kot sem vam povedal na sestanku, smuči in čelade lahko zagotovimo v šoli.