Zaradi popolne zapore lokalne ceste v naselju Cerovec (izvajanje gradbenih in montažnih del v sklopu objekta Oskrba s pitno vodo Suhe Krajine na primarnem vodovodu Cerovec – Selišče – Dolenje Sušice – Dolenjske Toplice)  bo šolski prevoz na relaciji Selišče – Bušinec – Občice – Dolenjske Toplice od 2. 11. 2017 do predvidoma 25. 11. 2017, potekal po naslednjem razporedu:

• 6.40 – začetna postaja Selišče, Bušinec, Cerovec (na križišču odcep za Plavico), Občice, šola,.
  • 7.30 – začetna postaja Selišče, Bušinec, Cerovec (na križišču odcep za Plavico), Občice, šola.

Odhodi zjutraj so 10 minut prej, saj bo avtobus moral z Bušinca na Cerovec skozi Dolenjske Toplice. Odhodi s Cerovca in Občic ostajajo nespremenjeni.

Odhodi iz šole ostajajo časovno nespremenjeni.