Bliža se akcija Šolar na smuči, ki se jo bomo udeležili v sredo, 10. 2. 2016, na Voglu. Odhod avtobusa izpred šole bo ob 6.00. S seboj bomo vzeli šolsko malico, za ta dan bomo šolsko kosilo odpovedali. Organizatorji nam na smučišču ponujajo kosilo (topel obrok, pijača, sladica) za 4 eur. Kdor se bo prijavil, bo znesek poravnal po položnici skupaj s prevozom (cca. 8 eur). Ostali si naj prinesejo dodatno malico v nahrbtniku. Program na smučišču bo potekal do 15.00, ko bomo odšli na kosilo. Sledi spust z gondolo in povratek proti domu, predvidoma ob 18.00 bomo pred šolo.

Še enkrat Vas pozivam, da priskrbite Vašemu otroku potrebno smučarsko opremo. V kolikor imate še kakšne težave z zagotovitvijo opreme, mi naj učenci to povedo še ta teden. Kot sem vam povedal na sestanku, smuči in čelade lahko zagotovimo v šoli.