Za učence od  6. do 9. razreda bomo v torek, 24. 1. 2017, organizirali zimski športni dan, ki bo potekal na Krvavcu.

Na Krvavec bomo odšli ob 7.00 in se vrnili pred šolo predvidoma ob 17.30. Učenci naj imajo svojo ustrezno smučarsko opremo (obvezna čelada) oz. primerna (topla) oblačila. V nahrbtniku naj imajo tople napitke, dodatno malico in obleko za preobleč. S seboj bomo vzeli šolsko malico, kosilo bomo za ta dan odpovedali.

Učenci, ki ne bodo smučali, bodo imeli voden aktivni dan na snegu. S kabinsko žičnico se bodo povzpeli na Krvavec, imeli krajši pohod do Tihe doline, se tam sankali ter vozili s tubami na urejenem poligonu. Po koncu aktivnosti sledi še povratek do kabinske žičnice in spust v dolino.

Stroške avtobusnega prevoza in smučarske karte oz. vodene aktivnosti za »nesmučarje« (skupaj cca. 20 €) boste plačali po položnici.

Nekaj učencev se bo udeležilo zimskega pohoda na tekaških smučeh v okolici šole. Le ti pridejo v šolo sob 8.15 (z drugim šolskim avtobusom). Dejavnosti imajo 5 šolskih ur, nato kosilo. Domov gredo s prvim šolskim avtobusom.

Dejavnosti in izbirni predmeti za učence predmetne stopnje odpadejo.

V primeru slabega vremena bo potekal pouk po urniku.