V aprilu smo zaključili z zbiralno akcijo papirja. Akcijo ocenjujemo kot uspešno, zbrali smo okoli 16.500 kg papirja. Tudi tokrat nekaj statističnih podatkov.  V akcijo so se poleg učencev letos aktivno vključili starši vrtca in prispevali okoli 1.200 kg papirja. Učenci razredne stopnje so prispevali okoli 7.700 kg papirja, učenci predmetne stopnje pa okoli 7.300 kg papirja. Glede na razred na predmetni stopnji je največ papirja zbral 9. b razred, na razredni stopnji pa 5.b razred. Denar bomo namenili za urejanje učilnice na prostem ter kotičkov za druženje učencev v šoli, učenci devetih razredov pa si bodo pokrili del stroškov valete. Zahvaljujemo se vsem, ki ste nam papir pripeljali in pripomogli k večji količini zbranega papirja.Naslednjo zbiralno akcijo papirja bomo imeli  oktobra v naslednjem šolskem letu. Mislite na nas.

Mojca Kranjc in Petra Kutnar – mentorici S