Za nami je prvo ocenjevalno obdobje. Učenci so ga uspešno zaključili in se udeležili že prvih tekmovanj in sicer: Matemček, Logika, Razvedrilna matematika, Angleščina, Zgodovina, Diabetes, tekmovanja iz biologije in računalništva.  Najuspešnejši so se uvrstili tudi na državna tekmovanja.Razredne skupnosti so tekmovale za najboljši razred in najboljši so dobili prehodni pokal. Letošnje leto so oddelčne skupnosti 1. triade  dobile Lego kocke, ostale oddelčne skupnosti pa igri BrainBox in  Enka.V skupnost učencev  pa so bili uradno sprejeti še naši prvošolci. V telovadnico so prišli v spremstvu devetošolcev, ki so jim poleg kratkega programa pripravili  še stenski sliki s kapljicami želja in modrimi  mislimi za dobro počutje in delo v šoli. Prvošolci so jim obljubili, da se bodo pridno učili in skrbeli za šolsko lastnino.Med učenci prvih in devetih razredov so se spletle prave prijateljske vezi, prvošolci so se veselo posedli na kolena devetarjev in uživali v programu.Skupaj so zaplesali ples Račke, prvošolci pa so se predstavili s pesmico Modrijan in Prvič v šolo.V drugem ocenjevalnem obdobju nas čakajo novi izzivi na tekmovanjih, sodelovanjih v projektih in natečajih, usvajanju novih znanj ter različnih akcijah, zbiranje plastenk, zbiralna akcija papirja.Veseli bomo, če nam boste starši in občani še naprej pomagali in nas spodbujali.

Mojca Kranjc, mentorica SŠ