V torek, 13. 6. 2017, bo za učence mladinskega pevskega zbora potekal ZBOROVSKI BUM na stadionu Ljudski vrt v Mariboru.

Seznam aktivnosti:

–        8.20: prihod pevcev v šolo, OŠ Dolenjske Toplice, kjer bo sledila krajša pevska vaja,

–        9.00: malica v šoli,

–        9.30: odhod pevcev z avtobusom v Maribor,

–        12.30: prihod pevcev v Maribor, kjer bosta sledili dve generalki:

–        13.00: vaja zbor, solisti, klavir,

–        15.00: vaja zbor, solisti, orkester in RTV,

–        17.00: KONCERT ZBOROVSKI BUM. Koncert z zborom, orkestrom, solisti ob snemanju in neposrednim prenosom v radijski eter (Radio Slovenija,.),

–        18.30: Odhod pevcev iz Maribora,

–        21.30 – 22.00: predviden prihod pevcev v Dolenjske Toplice.

Malico bodo učenci dobili v šoli in jo vzeli s sabo na ZBOROVSKI BUM. Na stadionu bodo dodatno nameščeni galoni z vodo.

Otroci imajo lahko s sabo kakšen dodatni sendvič, energijsko tablico, v primeru izjemno vročega dneva pa sončno kremo in pokrivala/kape.

Televizijski posnetek Zborovskega Buma, ki ga bo snemala RTV Slovenija bo predvidoma, 25. 6. 2017, na SLO 1 v popoldanskih urah.