Za učence 4. in 5. razreda bomo v petek, 25. 1. 2013, organizirali zimski športni dan, ki bo potekal na smučišču Bela – Gače. Vsebina športnega dne je alpsko smučanje in sankanje (samo klasične sani).

Učenci bodo lahko smučali le v primerni opremi (obvezna smučarska čelada), za svoje športne rekvizite ter pripravo na smučanje bodo morali poskrbeti sami. Učenci smučarji morajo obvladati vstop in izstop na sedežnico in sidra. V nahrbtniku naj imajo tople napitke in dodatno malico.

Na smučišče Bela bomo odšli po malici in se vrnili na šolsko kosilo. Po kosilu bodo vse dejavnosti potekale kot običajno. Tisti učenci, ki bodo v šoli še dolgo, naj imajo s seboj še dodatna oblačila.

Učenci naj bodo primerno oblečeni in obuti za športni dan.
Stroške avtobusnega prevoza in smučarske karte (samo smučarji) boste plačali po položnici.

V primeru slabega vremena bo potekal pouk po urniku.